İdrar tahlilimde bol bakteri çıktı.Ne yapmalıyım?

31 haftalık gebeyım. Kasık agrısı ve vajınal yanmalarım oluyo doktor ultrasyonda ve nst de bır sorun yok dedi idrar tahlılı istedi tam cıkarken gosterdım o yuzden mı bılmıyorum pek ilgilenmedi İdrar tahlilim;GÖRÜNÜM : bulanık DANSİTE:1015 PH:5.0ÜROBİLİNOJEN: normal LÖKOSİT:3-4 ERİTROSİT:nadir EPİTEL: 7-8 BAKTERİ : bol temız dedi doktor ama yanma var sizcede normal degerler mı?

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü testi de yapılmalı. İdrra tahlilinde bakteri çıktığına göre enfeksiyon olabilir.