İdraririmda yanma var idrar testinde bakteri cikti yillardir gecmiyor nasilcozume ulasirim?

Merhab benim idraririmda yanma var idrar testinde bakteri cikti yillardir gecmiyor nasilcozume ulasirim ozellikle cinsellikten sonra artiyor 2 senedir evliyim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda bakteri çıktıysa muhtemelen bir idrar yolu enfeksiyonu var.Bu durumda idrar kültürü adı verilen bir tahlili yaptırmanız ve üroloji bölümüne muayene olmanız gerekir.