İki düşük yaptım ikisindede kalp atışları duyulmadı?

Anti-hbs 0.4(negatif) rubella ıgg0.1(negatif) rubella ıgm 0.19(negatif) toxo ıgg 22.6(pozitif) toxo ıgm 0.22(negatif) İki düşük yaptım ikisindede kalp atışları duyulmadı her ikisindede kürtaj oldum ilk kürtaj sonucunda desidua ikincisinde iltahaplı plasental dokular yazıyordu yine hamile kalmayı düşünüyorum ve yukardaki kan testlerini yaptırdım sonuçları değerlendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre değerleriniz normal gözüküyor.