31 .gün combo testi sonucum hiv P24 ag 0.00 negatif?

31 .gün combo testi sonucum hiv P24 ag 0.00 negatifhiv ab 0.15 NEGATIF .Bu testin 31. günde güvenirlik durumu nedir? Bir de acaba antikorlar oluşmaya mi başlamış hiv ab 0.15 çıkmış?

Tahlil.com Cevabı : 31 günde güvenlik durumunu merak ediyorsanız bu sürede bu testi niye yaptırdınız veya yaptılar.Sitemizde bu konuda detaylı bilgiler yeterince var.Arama motorumuzu kulalnarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Sonuç negatif , sadece bunu söyleyebiliriz