İnsülin direncim var. 1000mg glifor kullanıyorum.

İnsülin direncim var. 1000mg glifor kullanıyorum. öğrenmeden önce llerimde ufak su kabarcıkları oluyordu. ilaca başladıktan sonra birden yok oldular. şimdi oruç tutmaya başladım ancak bugün tekrar belirdi kabarcıklar. son tahlilde değerlerim normale dönmüş olmasına rağmen ilaca devam dedi doktor. oruç tutmam kötü etkiler mi? bilgi verebilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Oruç tutmanız değerlerinizi etkileyebilir.Bu konuda tedavinizi yapan doktorunuza danışmalısınız.