İş yeri hekimimiz işe giriş için benden elisa testi ve tam kan sayımı testi istedi. Sonuçlarım da şu şekilde

Merhaba Hocam; iş yeri hekimimiz işe giriş için benden elisa testi ve tam kan sayımı testi istedi. Sonuçlarım da şu şekilde: WBC => 5,3 RBC => 4,46 HGB => 9,1 HCT => 29,6 PLT => 321 PCT =>0,26 MCV => 66,3 MCH=> 20,4 MCHC => 30,8 RDW% => 50,1 RDW=> 15,6 PDW=> 9,4 LYM=> 1,9 LYM% => 35,7 GRAN% =>60,7

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz düşük. Siz de anemi (kansızlık) olmanız muhtemel. Bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız.

m*********** :

Merhaba 29 Aralık 2012'de şüpheli bir ilişki yaşadım.Her üç ayda bir kızılaya kan vermekteyim.30-72 ve 127. günde kızılaya kan verdim.Kızılay kanımda hıv olsaydı bana bilgi verirmi.. Psikolojim çok bozuk. Hıv olmadığım emin olup bu konuyu kapatabilirmiyim.Teşekkür ederim.

Cevap:

HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.

http://tahlil.com/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.