Doktor büyük ihtimal gebelik var fakat 4 gün sonra testi tekrarlamakta fayda var dedi. Sizce hamile miyim?

geçen ayın 24.06.2013 unde adet olmuştum. bu gün itibariyle 22.07.2013 tarihinde hcg sonucum 51,4 çıktı. ddoktor büyük ihtimal gebelik var fakat 4 gün sonra testi tekrarlamakta fayda var dedi. sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Gebelik olup olmadığı doktorunuzun ultrason muayene sonrası kesinleşir.