İstemsiz ani kas titremeleri yaşıyorum,bir ara dilimde yoğun olarak hissettim,yutkunma da da güçlük çekiyorum yaşım 24?

İstemsiz ani kas titremeleri yaşıyorum,bir ara dilimde yoğun olarak hissettim,yutkunma da da güçlük çekiyorum yaşım 24,beyin tomografisi alındı,ve temiz çıktı.kan değerlerimde yüksek ve düşük değerler şunlar;tsh 1.836serbest t3 3.76serbest t4 1.54folik asit 3.71b12 vit düzey. 311 ,bu değerlerin sonuçları nelerdir,folik asit takviyesi yapıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Fplik asit değeri düşük.Zaten tedavi de oluyormuşsunuz.Diğer sonuçlarda problem yok