Kalp çarpıntısı şikayetiyle doktora gittim kalpte bişey çıkmadı...

Kalp çarpıntısı şikayetiyle doktora gittim kalpte bişey çıkmadı çok şükür kan testi yaptırdım birde fakat doktorum pek üstünde durmadı gözüme çarpan bi kaç değer var bunları sormak istiyorum size mcv 99,4mch 34,5 bu değerler biraz yüksek herhangi bi sorun teşkil edermi? sürekli halsizlik ve yorgunluk şikayetim var,birde uykumu alamıyorum çok uyumama rağmen,ve çarpıntıyla beraber aşırı terleme oluyor.

Tahlil.com Cevabı : Verdiginiz degerlerin fazla anlamı yok.çarpintiniz hakkında fikir vermiyor