Kan tahlilı yaptılar kanım da hepatit c ve b ciktı

selam mide için hastaneye gitmiştım kan tahlilı yaptılar kanım da hepatit c. ve b ciktı şaşkına dundum hiç beklemiyordum birincı test.HBsAg    POZİTİF 8820...Anti HBs    NEGATİF 0,0    -    0    8.......Anti HCV    POZİTİF 28,0             .....Anti HIV    NEGATİF 0,02    -    0    0,89.///BU DA HCV RNA TESTI,,,,HCV-RNA    12360    IU/mL    67    17700000

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre Hepatit B ve C'niz pozitif . Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.