Yüksek olan değerler sadece rdw ve eosinofil bu durumda bağ doku hastalığı var mı yok mu ?

ANA     Negatif  ANA Dilusyonu,  Negatif ,   RDW     23.2 %  11,5     15,5 ,ana testi istenmiş fakat negatif çıkmış ve yüksek olan değerler sadece rdw ve eosinofil bu durumda bağ doku hastalığı var mı yok mu ?

Tahlil.com Cevabı :  RDW yüksekliği dışında sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Bu değerlerle hiç bir hastalığın tanısı koyulamaz.RDW yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/rdw-yuksekligi-ne-anlama-gelir-rdw-degerim-yuksek-cikti-15-4