Kanda gebelik kaç günde belli olur Tahlil yaptırmalı mıyım

Adet düzenim 30 ile 34 gün arası sürekli değişiyor.bazen de 28 güne düşüyor.Normal midir?Yumurtlama olup olmadığını hangi doktordan öğrenebilirim ¿ Çocuk düşünüyoruz ve 5 aydır olmuyor. Bugün de 31. Gün ● temmuz 23 son mens tarihi Kanda gebelik kaç günde belli olur Tahlil yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?