Ultrasonla baktı gebe olmadığımı söyledi dış gebelik varsa diye beta hcg testi yaptı sonuç 0.3 çıktı hamile değilim dimi ?

Sevgilimle en son 27 haziranda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı bugün doktora gittim ultrasonla baktı gebe olmadığımı söyledi dış gebelik varsa diye beta hcg testi yaptı sonuç 0.3 çıktı hamile değilim dimi ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir. Hamile olduğunuzu düşündürecek hiç bir belirti yok.