Karın ağrısı ve kabızlık şikayeti ile doktora başvurdum yorumlar mısınız..

Merhabalar, karın ağrısı ve kabızlık şikayeti ile doktora başvurdum. ultrasyon sorucunda herşey normal seyrinde olmasına karşın Batinda kolon traseleri boyunca yaygin gaz ekolari dikkati çekmektedir.ve Endometrium çift duvar kalinligi 7mm'dir. yazıyor. doktor gastro ve kolonoski iyi olur dedi. sizce

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerileri uymanızı tavsiye ederiz..