Kesin ve net sonuç beklenen adet günününün başlancıcından itibarenmi yoksa bitiminden itibaren mi 10 gün içerisinde yapıldığında net sonuç verir?

Son adetimin üstünden 37 güngecti hala adet görmedim kan testi yaptırcam kesin ve net sonuç beklenen adet günününün başlancıcından itibarenmi yoksa bitiminden itibaren mi 10 gün içerisinde yapıldığında net sonuç verir??

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihi için kullanılan standart adetin başladığı ilk günün dikkate alınmasıdır.Şu an gebelik testi yaptırabilirsiniz