Kızımın CRP değeri 12 ve eosinofil % 10

Size Baküden yazıyorum.Kizim 16 yaşında.Bazı kan tahlilleri yaptırdım.Revmotesrler:C reaktiv Zülal 12Mg/L(N= 6-dan az olmalı) ,eozinofil 10%(N=0-5% olmalı),MCHC 308q/L(N=320-360 olmalı).Diğer değerler normaldir.2009 senesinde Kızıl hastalığı geçirmiş.Sidikte protein yoktur.Neler düşündüğünüzü bilmek isterim.Türk doktorlarına güvenim sonsuz.

Tahlil.com Cevabı : Bizlere güvendiğiniz için teşekkürler.Azerbeycan'dan bir çok ziyaretçimiz var.Hatta facebook sayfamızdan da soru soran ve mesaj atanlar var.Gelelim tahlil sonucunuzun yorumlanmasına. Kızınızın CRP değeri yüksek çıkmış.Bazı enfeksiyon ve romatizmal hastalıklarda yüksek çıkabilir.İdrar tahlilinde protein çıkmamış.Normal bir sonuç.Ayrıca eosinofil yüksekliği de alerjik bir yapısı olabileceğini düşündürüyor kızınızın.