Kol ve bacak adalelerimde agri ve uyuşukluklar nedeni ile romotoloji uzmanı tedavisine başladım..0.0-0.5 aralığında olması gereken CRP oranım 2.73 olarak biyoki

Kol ve bacak adalelerimde agri ve uyuşukluklar nedeni ile romotoloji uzmanı tedavisine başladım..0.0-0.5 aralığında olması gereken CRP oranım 2.73 olarak biyokimya testinde ortaya çıktı .10 gün hastane gözetiminde tedavi gördüm şu anda CRP değeri 3.56.Bu değeri azaltmam için ne yapmam gerekir

Tahlil.com Cevabı :

Sizin özel olarak yapabileceğiniz bir şey yoktur, doktorunuzun verdiği tedaviyle azalacaktır..