Merhabalar. biyokimya kan testi sonucunda kreatinin değerim 0,83 mg/dL çıktı. normal değer aralığı 0,84-1,25 görünüyor. bu değerin yükselmesi gerekli mi? ne yap

Merhabalar. biyokimya kan testi sonucunda kreatinin değerim 0,83 mg/dL çıktı. normal değer aralığı 0,84-1,25 görünüyor. bu değerin yükselmesi gerekli mi? ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Sonucunuz normaldir..