Kolesterol:207 mg/dl,rbc:3.63 m/ul,hgb:10.8 g/dl,hct:32.4 %,ferritin:11 ng/ml çıktı.

25 yaşında bayanım.Adet duzensizligi şikayetiyle doktora gitmistim ve yapilan tahlil sonuclari bu şekilde çıktı.Tahlil sonuçları:Kolesterol:207 mg/dl,rbc:3.63 m/ul,hgb:10.8 g/dl,hct:32.4 %,ferritin:11 ng/mltsh:0.901 uiu/ml,fsh:4.25 iu/l,lh:6.24 iu/ml,prolaktin:9.06 ng/ml

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda anemi yani kansızlık bulguları var.Tedavi olmanız gerekiyor.Ayrıca hormon tahlilleri,kanın adet döneminin hangi kısmında alındığına göre değişir.Ancak genel olarak problem gözükmüyor.