Korunmasız bir ilişkiden yaklaşık 1 buçuk sene sonra devlet hastanesinde aids testi yaptırdım. Antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif sizce normal mi?

Korunmasız bir ilişkiden yaklaşık 1 buçuk sene sonra devlet hastanesinde aids testi yaptırdım doktora gösterdiğimde negatif çıktı dedi antihavıgg(mikropartikül)15.17 pozitif hbsag 0.36 negatif antihcv 0.05 negatif vdrl negatif antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif sizce normal mi bu sonuçlar?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun görünmüyor..