Glukoz norm-protein neg-bilirubin neg-keton neg-ascorbik asit neg-ph 6-nıt neg-leu 500 Leu/µl-Speisfik Gravite 1.030-Ürobilinojen norm-BLD 300 Ery/µl?

Glukoz norm-protein neg-bilirubin neg-keton neg-ascorbik asit neg-ph 6-nıt neg-leu 500 Leu/µl-Speisfik Gravite 1.030-Ürobilinojen norm-BLD 300 Ery/µl eritrosit 59-lökosit 62-genel kristal 4-Kalsiyum Okzalat Kristali. 0-Triple Fosfat Kristali 1-bakteri 2 idrar kültürü üreme yok

Tahlil.com Cevabı : Kültür bir kez daha tekrarlanmalıdır, eğer üreme olmadı isekadın hast. uzmanı tarafından muayene olmanızı öneririz..