Lekelenme sonrası sonrası adet olmadım. Kan testi de yaptırmadım. Yardımcı olur musunuz?

Bundan bi hafta once yazmistim size o lekelerden sonra hicbisi gormedim regl de olmadim test yaptim negatif cikti acaba testte yanilma payi yuksekmi orucum bozulur die kan testi yapmaya gitmedim yrdmci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Detaylı bilgi vermemişsiniz idrarda da kendi olanaklarınızla gebelik testi yapabilirsiniz bir şüpheniz varsa