LYMPH% 49,8 yüksek

aşırı derece halsizlik yaşadığımdan dolayı vitamin takviyesi için aile hekimine gittim. Hekimim hemogram istedi. Test sonucunda bazı değerlerimin düşük çıktığından emin olmak için ikinci bir hemogram daha istedi. İlk teste göre ikincide değerlerim biraz yükselmişti. Dahiliye uzmanına görünmem gerektiğini söyledi.Bu konuda bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim.ilk çıkan değerlerim;WBC 3,07 düşükLYMPH% 49,8 yüksekikinci çıkan değerlerim;WBC 3,57 düşükLYMPH% 51 yüksek

Tahlil.com Cevabı : wbc değeriniz düşük.doktorunuza katılıyorum bir dahiliye veya daha ideali hematoloji uzmanına danışın