RDV sonuç 14.9 referans% 11,5 – 14 LYM ” 36.4 ” % 30 -36 MON ” 9.9 ” % 4 – 9

Halsizlik,hiç uyku uyumamışım hissi zaman zaman yemeklere bakarken bulantı hali eklemlerimde şiddetli ağrı,el ve ayaklarımda şişme vede parmaklaımda kaşıntıyla başlayan, şekil bozukluğuyla devam eden defarmasyon var, kıyafetlerimin bile temasıyla etlerim acıyor. Kan değerlerimde normal olmayanları aşağıda belirttim beni aydınlata bilirseniz memnun olurum , dahiliye doktorum beni romotoliji bölümüne yönlendirdi. RDV sonuç 14.9 referans% 11,5 – 14 LYM ” 36.4 ” % 30 -36 MON ” 9.9 ” % 4 – 9

Tahlil.com Cevabı : Belirttiğiniz değerlerde ciddi bir sorun yok.Romatizmal bir hastalık tanısı için ise ilave tahlillere gerek duyulacaktır