Martta olmam gereken reglim gecikti hala regl olmadım evde idrar testi yaptım negatif çıktı, hamile olma riski var mı?

Şubat 3-7 arasında regl oldum 19 şubatta erkek arkadaşımla prezervatif ile ilişkiye girdik. Martta olmam gereken reglim gecikti hala regl olmadım evde idrar testi yaptım negatif çıktı, hamile olma riski var mı? Kan tahlili yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Prezervatifte yırtılma,delinme olmadıysa eğer gebelik riski düşük. Bir kaç gün daha adet olmak için bekleyin eğer adet olmazsanız bir kan tahlili yaptırabilir ya da kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz