Merhaba hocam. Adetime ortalama 5 gün var fakat 2 gündür kasık ağrısı ve mide bulantisi var sürekli yatmak istiyorum şüphelenerk hastaneye gittim kan ve idrar v

Merhaba hocam. Adetime ortalama 5 gün var fakat 2 gündür kasık ağrısı ve mide bulantisi var sürekli yatmak istiyorum şüphelenerk hastaneye gittim kan ve idrar verdim. Kan beta hcg 0.209 çıktı doktor emin değilim negatif pozitif birşey diyemem 1 hafta daha bekleyin tekrar gelin kan verin dedi sonuç nedir bu değer artarmi. Olumlu mudur artacağına yönelik sembolize bir durum var mı

Tahlil.com Cevabı : Gebelik tahlilini ilişkiden kısa bir süre sonra yaptırdığınız taktirde çıkan sonuç yanıltıcı olabiliyor. Sizde de böyle bir durum söz konusu olduysa doktorunuz bu sebepten dolayı emin olamamıştır.Sonuç şu an için negatif görünüyor. Bu değerin artıp artmayacağına dair fikir yürütmemiz mümkün değildir. Bunu ancak tahlil yaptırdığınız zaman öğrenebilirsiniz ve gebelik varsa bu değer artış gösterecektir.