Merhaba 29+4 günlük gebeyim suyum azalıyor doktor bunun için tahlil istedi hemogram da kan testi Wbc 10.7 sedimentasyon testi 48 çıktı bu sonuçlara göre sorun n

Merhaba 29+4 günlük gebeyim suyum azalıyor doktor bunun için tahlil istedi hemogram da kan testi Wbc 10.7 sedimentasyon testi 48 çıktı bu sonuçlara göre sorun nedir cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sedimantasyon değeriniz normalin üzerinde görülüyor.Bu değer enfeksiyon durumunda yükselir.Ancak gebelikte bazı değerler yüksek çıkabiliyor.Talil sonucunuz doktorunuzla da paylaşın daha sağlıklı bilgiyi takibinizi yapan doktorunuz verebilir.