TSH 1,7913 FSH 5,68 LH 4,20 Estradiol 21 Total testesteron 0,61 Prolaktin 12,87

Merhaba doktora gösterme şansım olmadığı için buradan bilgi almak istedim adetimin 3. günü yaptırdığım Hormon testimin sonucunu değerlendirir misiniz TSH 1,7913 FSH 5,68 LH 4,20 Estradiol 21 Total testesteron 0,61 Prolaktin 12,87

Tahlil.com Cevabı : Kurallara uygun bir şekilde sorunuzu sormadığınız için tahlillerinizi yorumlayamıyoruz. Her laboratuvarın referans aralıkları farklı olduğundan dolayı tahlil yaptırmış olduğunuz merkezin referans aralıklarını da belirtmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde tahlil sonuçlarınız yanlış yorumlanabilir.