Merhaba 3 ay önce birliktelik yaşadım adetim düzenli 3 aydır idrar testlerim negatif ama mide bulantım ve kasık ağrım var hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası bir çok kez düzenli  adet gören birini  gebelik riski bulunmaz. İdrar yolu enfeksiyonu,vajinal enfeksiyonlar gibi durumlar kasık ağrısı ve mide bulantısına neden olabilir. Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var