Adetim 6 gun gecti gun icerisinde leke seklinde kahverengi lekelerle karsilastim adetlerim normalde sancili gecer.

Adetim 6 gun gecti gun icerisinde leke seklinde kahverengi lekelerle karsilastim adetlerim normalde sancili gecer ama bu sekilde hic bir sanci olmadi sadece hafif kasik agrim oldu idrar testi yaptigimda negatif cikti ben bu durumda doktora gitmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız bir ilişki sonrası gebelikten şüpheleniyorsanız bir kan tahlili yaptırmanızı tavsiye ederiz.