Merhaba adetimin hemen ertesi gnu sevglmle surtnme yolyla iliski yasadk

Merhaba adetimin hemen ertesi gnu sevglmle surtnme yolyla iliski yasadk ikmzde cplktk tamamen girme oldlmadi ve bosalacgi zamn dsari bsldi yirmi dakka snra yaklsik tekrar dvm ettk yine dsarya boslma oldu hamile kalma ihtmlim varmi cvbniz icn smdiden tesekrler

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda pek yok