4 aylık oğlum için idrar kültürü yaptırdık,

4 aylık oğlum için idrar kültürü yaptırdık, Tahlil sonucunda Kontaminasyon düşünüldü,tekrar numune verilmeli diye bir not var. ancak doktorumuz mikrobiyolojik olarak problem görülmemiş, enfeksiyon vs. yok tekrar vermenize gerek yok dedi.Size de danışmak istedim.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bizce bir daha verin, bu tür durumlarda laboratuvar uzmanının görüşü daha kıymetlidir.