Merhaba. annemin test sonuçları; TSH 7.19 anti HAV IgG 60.00 FT4 11.77 . Sonuçlar nasıl?

Merhaba. annemin test sonuçları;TSH 7.19 anti HAV IgG 60.00 FT4 11.77 . Sonuçlar nasıl?

Tahlil.com Cevabı : Anti HAV değeri hepatit A'ya karşı bağışık olduğunu gösterir düşürülmesi gerekli değildir, diğerleri için endokrinolojiye başvurmanız ve başka testlerin yapılması gereklidir..