Merhaba, beni normal olarak her ya reglim 5 gün kadar gecikiyodu

Merhaba, beni normal olarak her ya reglim 5 gün kadar gecikiyodu bunun normal olduğu söylendi fakat aralığın 20sinde koyu renkte lekenmem oldu adet oldum sandım ama daha sonraki günler hiç birşey gelmedi. normalde 25nde regl olmam gerekiyodu ama reglm 15 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif çıktı ve hala regl görmüyorum sizce hamile miyim ? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Testte yapmışsınız zaten hamilelik yok.