Merhaba. Benim gebelik tahlilimde <1.20. <5.3 beta hcg çıktı. Normal adet günümde 3 gün süren kahverengi lekelenmeler yaşadım. 5 gün sonrasında tahlil yaptırdım

Merhaba. Benim gebelik tahlilimde <1.20. <5.3 beta hcg çıktı. Normal adet günümde 3 gün süren kahverengi lekelenmeler yaşadım. 5 gün sonrasında tahlil yaptırdım. Gebe miyim? Gebe değilsem lekelenme sebebi ne olabilir

Tahlil.com Cevabı :

Test sonucunuzu çok daha ayırt edilebilir yazarsanız yorumlamamız daha doğru ve kolay olacaktır.Veya size kısa sürede  yardımcı olabilmek adına aşağıda paylaşmış olduğum linkten test sonuç değerinizi yazarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanması için tıklayın

Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası