Merhaba doktor bey ben size tahlil ilgili değil ama 6 aylık kızımla ilgili önemli bişey sorucam

Merhaba doktor bey ben size tahlil ilgili değil ama 6 aylık kızımla ilgili önemli bişey sorucam sizden alıcam bilgi beni yönlendirmeniz açısından önemli.bebeğimin iki yanagında kılcal damarlar görünüyor bunun sebebi ne olabilir acilen doktoro gitmelimiyim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bazı kişilerin damarları yüzeyel olabilir.Kızınızda da böyle bir durum olabilir.Önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Yine de bir çocuk hastalıkları doktoru kızınızı bizzat muayene ederek en doğru bilgiyi verecektir.