Merhaba hocam eşimle adet bittikten sonra ve 14 günü öncesi sonrası beraber olduk?

Merhaba hocam eşimle adet bittikten sonra ve 14 günü öncesi sonrası beraber olduk adetime 10 gün var sağ kasığımda Ağrı var çok ayakta kalıca şiddetleniyor ve çok sinirliyim Göğüs ağrılarım var bazen kabız bazen ishal oluyom Çoktan uykum geliyo acaba hamilelik belirtisi olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinde 5 gün veya daha fazla gecikme olduğu takdirde gebelik testi yaptırabilirsin.