pen*sim kız arkadaşımın iç çamaşırına temas etti, bu sırada prostat sıvım iç çamaşırına geçmiş olabilir?

pen*sim kız arkadaşımın iç çamaşırına temas etti, bu sırada prostat sıvım iç çamaşırına geçmiş olabilir ama ıslaklık yapıcak kadar çok olduğunu sanmıyorum, aynı zamanda kız arkadaşımın regl dönemi 2 hafta gecikti kendisi hamile olmadığından kesinlikle emin, kendisinde kist olabileceğini söylüyor.???

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak hamile değil.