Merhaba hocam. Nişanlım ile sürtünme yöntemiyle ilişki yaşadık. Tamamen çıplaktık temas net bir şekilde oldu?

Merhaba hocam. Nişanlım ile sürtünme yöntemiyle ilişki yaşadık. Tamamen çıplaktık temas net bir şekilde oldu fakat boşalma gibi bir durum kesinlikle olmadı. Bu tarz bir ilişkide hamilelik şansı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Eğer sperm teması olmadığını düşünüyorsanız hamilelikten şüphelenmenize gerek bulunmuyor.