Merhabalar en son adetin 10 ekim de oldum normalde hic gecikmez ve hala hastalanmadim iki kere gebelik testi yaptim evde fakat negatif çıktü

Merhabalar en son adetin 10 ekim de oldum normalde hic gecikmez ve hala hastalanmadim iki kere gebelik testi yaptim evde fakat negatif çıktü sık sık idrara cikiyorum migde bulantisi var kusma var sizce hamile miyim acil

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.