Merhaba. kan tahlilim asagidaki gibi (tok karina) insulin - 11.2 ml glukoz - 95.58 mq.dl

Merhaba. kan tahlilim asagidaki gibi (tok karina) insulin - 11.2 ml glukoz - 95.58 mq.dl doktorum bana Qlukofaj 1000 -diye bir tablet yazmis.(metformin) ..lutfen soyleyin seker miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerde şeker hastalığı tanısı koyulamaz.Ancak doktorunuz insülin direnci olabileceğiniz ihtimaliyle size tedavi başlamış muhtemelen