Merhaba sevgilimle 4 gün önce bende boxer kapri (kumaş) sevgilimde külot kapri (kot kapri) vardı sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Merhaba sevgilimle 4 gün önce bende boxer kapri (kumaş) sevgilimde külot kapri (kot kapri) vardı sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 1tl boyutunda kumaş kaprime boşaldım sevglm şeker hastası son gün ilaç değerleri artms hamilelik varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelikten söz edilemez.