Merhaba, benim reglim genelde duzensizdir ilk onu soyliyeyim.

Merhaba, benim reglim genelde duzensizdir ilk onu soyliyeyim. Temmuzun 29'unda ilişkiye girdim boşalma durumu olmadı ama ben ne olur ne olmaz norlevo içtim ertesi gün. bir hafta sonra kanamam oldu ne cok az ne cok fazla orta bir sekilde rengi kirmizi 2 3 gun surdu sonra ara ara kahve renginde kanamam oldu 2 gun az miktarda. Sizce hamilemiyim yoksa norlevonun yan etkisini mi gordum. Simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Büyük bir ihtimalle ilaç etkisi olabilir, yine de adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..