Merhabalar.Benim tahlilim sedimentasyon 25 çıktı.Normal mi acaba herhangi bir rahatsızlık var mı?Çok merak ediyorum. RDW ise 15.1.bilgi verirseniz sevinirim.ekl

Merhabalar.Benim tahlilim sedimentasyon 25 çıktı.Normal mi acaba herhangi bir rahatsızlık var mı?Çok merak ediyorum. RDW ise 15.1.bilgi verirseniz sevinirim.eklem ağrısı ve şişmesiyle doktora ondan dolayı gitmiştim

Tahlil.com Cevabı :

Ciddi bir yükseklik değil.Ayrıca tek başına yüksek olmasının fazla bir klinik değeri de yok.İlave testlere gerek olursa bir fikir belirtebiliriz