Mrb ben ayın 1de adet oldum ayin 7sinde son günüydü ve o gün düğün günümüzdü

Mrb ben ayın 1de adet oldum ayin 7sinde son günüydü ve o gün düğün günümüzdü korunmadik aynin 27 de kan testi yaptım gebelik pozitif degerim 380 çıktı ama keseyi goremedi.29na tekrar tahlil istedi sonuç 1146 çıktı hamileligin kacinci haftası ve iki gunde bu kadar yüksek olablrmi yoksa ikiz mi

Tahlil.com Cevabı : Sitemizdeki Gebematik'i kullanarak haftasını öğrenebilirsiniz..USG ile incelenmeden kesin birşey söylenemez..