Ne kadar süre su içmezsem bebeğim etkilenir?

21 haftalık hamileyim.oruç tutmak istiyorum.bugun oruçluyum hatta.gayet iyiyim.yalnız bebek susuz kalır falan diyorlar.ne kadar süre su içmezsem bebeğim etkilenir.sahurda çok yedim ve cok su içtim.

Tahlil.com Cevabı : Bu uzun yaz günlerinde susuz kalmak sizin ve bebeğiniz için doğru değil. Hamile bir kişi olarak oruç tutmanızı önermiyoruz.