Oğlum11aylık wbc değeri 33 ten ilaçla 23 düştü yayma sonucu ciddi birşeyin olmadığı söylendi sizce doğru mu?

Oğlum11aylık wbc değeri 33 ten ilaçla 23 düştü yayma sonucu ciddi birşeyin olmadığı söylendi yorumunuzu bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Periferik yayma,deneyimli eller tarafından yapıldığında,sn derece güvenlirdir.Ciddi bir şey olmadığı söylendiyse içiniz rahat olsun.