Pct 0,300 dansite 1,030 neu# 7.6 ve neu% 70.4 olarak çıkmış ve yanına H harfi koyulmuş 3 aylık hamileyim.

 Merhaba pct 0,300 dansite 1,030 neu# 7.6 ve neu% 70.4 olarak çıkmış ve yanına H harfi koyulmuş 3 aylık hamileyim.bilgiendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Nötrofil yüksekliği genellikle enfeksiyonlarda olur.H ise HİGH yani yüksek anlamına gelir