prezervatifin ucunu pen*sinin ucuna sürdü

Sevgilimle birlikte olmadan önce prezervatifin ucunu pen*sinin ucuna sürdü zevk suyu vardıysa hamile kalırmıyım ve ilişki 10 saniye bile sürmedi sevgilim tedirgin olup bıraktı veya elimden falan zevk suyu bulaşmısmıdır prezervatif sağlamdı

Tahlil.com Cevabı : Bu yolla gebeliğin olma ihtimali yok denecek kadar azdır.