boşalma yaşanmadı o anda o bölgede fakat adet günüm gecikti hamilelik riskim varmı?

Ben erkek arkadaşımla yakınlaşma yaşadım tam bir birleşme olmadı perine bölgeme menisi gelmedi ve pen*si vajinama meni çıkan kısmıyla hiç değmedi herhangi bir şekilde boşalma yaşanmadı o anda o bölgede fakat adet günüm gecikti hamilelik riskim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Meninin gelmediğinden eminseniz, biz de kesinlikle hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.